Opracowanie Planu Rekrutacji

Rekrutacja w dużych organizacjach to proces wieloetapowy i złożony. Przed rozpoczęciem działań warto nakreślić plan, który pozwoli na optymalizację działań oraz ewaluację efektów na każdym etapie postępowania. Do decyzji, które w sposób świadomy nalezy podjąć, należą:

  • umiejscowienie rekrutacji (wewnętrzna vs. zewnętrzna)
  • określenie kompetncji poszukiwanego pracownika
  • wybór nośników ogłoszenia rekrutacyjnego
  • stworzenie ogłoszenia

Forma naszej współpracy z Klientem:

Kompleksowe prowadzenie rekrutacji

Rekrutacja w większości działów HR traktowana jest jako "zło konieczne", podczas gdy w rzeczywistości pozyskiwanie nowych pracowników to kluczowy element dla efektowyności przedsiębiorstwa. Chętnie wesprzemy Państwa na całym etapie rekrutacji i selekcji nowych pracowników - począwszy od zaplanowania procesu a skończywszy na jego ewaluacji.

Realizacja Kluczowych zadań

Na etapie rekrutacji część zadań wydaje się kluczowa dla powodzenia tego procesu, np. wyznaczenie właściwego obszaru poszukiwań pracownika (po co szukać go na zewnątrz, gdy najwłaściwszych kandydatów posiadamy już wewnętrz firmy na innych stanowiskach) czy opracowanie skutecznego ogłoszenia rekrutacyjnego. Zaufaj na tym polu ekspertom!

Doradztwo

Przy większych i bardziej złożonych procesach slużymy na zasadzie consultingu. Polecamy najbardziej korzystne rozwiązania czy sugerujemy narzędzia, które pozwolą na prowadzenie rekrutacji w zaplanowany i efektywny sposób.