coaching z INNOVENTI.PL

Ocoachingu mówią dzisiaj prawie wszyscy, natomiast prawie nikt nie zna prawdziwego znaczenia tego słowa. Coaching to NIE jest doradztwo ani szkolenia kompetencyjne, NIE jest to również "psychoterapia dla bogatych". Coaching to efektywna rozmowa z osobą, która dotknęła sufitu - ale zdaje sobie sprawę, że nad tym sufitem znajdują się kolejne piętra. I CHCE na nie wejść.

Proponujemy sesje z coachami, których skuteczność zweryfikowali "ci wielcy", tzn. firmy zatrudniające tysiące pracowników. Gwarantujemy, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto - tylko znajdą odzwierciedlenie w efektywności działań podejmowanych przez twoich menedżerów czy handlowców. Coaching korporacyjny oraz executive coaching to flagowe produkty w naszej ofercie - zachęcamy do doświadczenia ich skuteczności.

Dlaczego właśnie Coaching?

Coaching indywidualny

Czyli "klasyczna" forma coachingu: spotkanie z Klientem, który może zrobić w swojej firmie "coś więcej"! Prowokowanie Klienta do nazywania jego celów, zachęcanie do stawiania sobie nowych wyzwań, monitorowanie ich realizacji. Analiza swoich obecnych działań pod względem szans i zagrożeń - oraz planowanie alternatywnych sposobów dążenia do celów organizacyjnych.

Sesje coachingu grupowego

Nieocenione narzędzie w chwilach, gdy zespół staje przed problemem - którego pozornie nie można rozwiązać. Coaching grupowy jest de facto coachingiem indywidualnym, w którym Klientem jest jedna "osoba": grupa. W takim ujęciu pobudzanie kreatywności zespołu polega na pobudzaniu kreatywności każdego z jego członków, co ostatecznie prowadzi do osiągnięcia celu oraz usprawnienia procesów grupowych.

Coaching Kariery

Oferta skierowana do osó prywatnych, które czują potrzebę rozwoju i zmian w swoim życiu zawodowym. Tą gałąź coachingu łączymy z diagnozą motywacyjną (MAPP3), zachęcamy Klienta do identyfikacji możliwych kierunków swojego rozwoju, ewaluacji ich wpływu na życie swoje oraz swojego otoczenia. Zachęcamy do poszukiwania alternatywnych możliwości osiągnięcia celu.